Úzka vitrína Bjorn,škandinávsky štýl- biela

088997

Nový produkt

Očarila vás úzka vitrína Bjorn? Niet sa čomu čudovať. Vitrína je zhotovená v minimalistickom dizajne s dôrazom na čisté línie a eleganciu. Vitrína na vás prenesie kúzlo severskej atmosféry, ktorému dozaista neodoláte.

7-8 týdnů

174,00 €

141,00 €

-33,00 €

- +

Máte doma veci, na ktoré ste pyšní a boli by ste radi, aby boli všetkým na očiach? Pomôže vám s tým úzka vitrína Bjorn. Vitrína zaberá miesto predovšetkým do výšky, nie do šírky, teda sa hodí aj do menšieho izby, kde vedľa nej môžete dať bez problému ďalší nábytok. Dizajn vitríny sa nesie v duchu škandinávskeho štýlu. Keďže sa musia ľudia v severských krajín vysporiadať s pochmúrnym počasím a nedostatkom slnečného žiarenia počas roka, snaží sa prežiariť aspoň svojou domácnosť. K tomu využívajú svetlé odtiene, ktoré ich dokážu povzbudiť, najmä potom bielu farbu. Zariadenie v tomto štýle je potom plné svetlých farieb a kontrastných čiernych doplnkov. Domov v tomto štýle nie je teda vôbec chladný či pochmúrny, ako by sa mohlo na prvý pohľad zdať. Je naopak pekný a útulný. Po otvorení sklenených dvierok vitríny na vás čakajú tri poličky. Pod dvierkami sa nachádzajú dve zásuvky. Kovové úchytky a nôžky skvelo podčiarkujú severský štýl. Dvere i čelá zásuviek sú v lesku (akryl). Klasickým prvkom severského štýlu je síce drevo, avšak kolekcia Bjorn je pojatá moderne, a tak je náhradou dreva kov. Materiál úzke vitríny Bjorn je kvalitná laminovaná drevotriesková doska, ktorej veľkou výhodou je odolnosť proti poškodeniu a ľahká údržba. Rozmery úzke vitríny Bjorn sú 50x190x40cm (š, v, h). Dvere vitríny Bjorn môžete podľa vašej ľubovôle poskladať v ľavom alebo pravom prevedení. Nábytok z kolekcie Bjorn nájde využitie v detskej i študentskej izbe, spálni, ale aj v predsieni či obývacej izbe. Na zvýraznenie vašich skvostov je možné dokúpiť svetelné prúžky, ktoré krásne rozžiari celú vitrínu a dodajú jej ten správny šmrnc. Všetok nábytok patriaci do kolekcie Bjorn nájdete nižšie v súvisiacich produktoch.
Doplňkové info dveře i čílka zásuvek jsou v lesku (akryl)
Lesk - skříně ano
Šířka 50 cm
S prosklením - vitríny ano
Převládající materiál lamino - bez textury
Rohové provedení - vitríny ne
Způsob dodání v demontu
Poznámka úchytky a nožky jsou kovové
Výška 190 cm
S osvětlením - skříně ne
Hloubka 40 cm
S uzamykáním - vitríny ne
Barva bílá
SK- Spôsob dodania v demonte
SK- Lesk - skrine áno
SK- S osvetlením - skrine nie
SK- Doplnkové info dvere i čielka zásuvek sú v lesku (akryl)
SK- Poznámka úchytky a nôžky sú kovové
SK- Farba biela
SK- Prevažujúci materiál lamino - bez textúry
SK- S prosklením - vitríny áno
SK- Rohové prevedenie- vitríny nie
SK- S uzamykaním- vitríny nie
SK- Šírka 50 cm
SK- Hĺbka 40 cm
SK- Výška 190 cm

Žiadne recenzie u produktu

Úzka vitrína Bjorn,škandinávsky štýl- biela

Úzka vitrína Bjorn,škandinávsky štýl- biela

Očarila vás úzka vitrína Bjorn? Niet sa čomu čudovať. Vitrína je zhotovená v minimalistickom dizajne s dôrazom na čisté línie a eleganciu. Vitrína na vás prenesie kúzlo severskej atmosféry, ktorému dozaista neodoláte.