Posteľ z masívu Deluxe 1 - 120/140 x 200cm

Nový produkt

Masívny nábytok je na trhu veľmi žiadaným elementom, ktorý svojím kvalitným prevedením zaručuje dlhú životnosť, odolnosť.

Objednávky přijaté po 23.10.doručíme po Novém roce

899,70 €

708,50 €

-191,20 €

- +

Čo hovoríte na masívne prevedenie postele DeLuxe? Už celkový dizajn postele ponúka komfort, pohodlie, eleganciu. Posteľ je vyrobená z bukového masívu, ktorý zaručuje pevnosť, odolnosť a stálosť. Veľkou výhodou postele je výška plochy na ležanie, kedy horná hrana bočnice je vo výške 50cm. Táto výška zaručuje pohodlné ulehání a vstávanie z lôžka. Hrany na postraniciach a prednom čele postele sú zaguľatené. Posteľ Deluxe ponúka možnosť výberu z dvoch rozmerov lôžka - 120x200cm a 140x200cm. Z matracov ponúkame model Odette, z roštov Norma fis stabil, ktoré nájdete nižšie, v súvisiacich produktoch. K posteli je možné doobjednať nočné stolíky a komodu. V súvisiacich produktoch nižšie, nájdete ďalšie varianty masívnych postelí. Pre vybavenie detských izieb, spální sú postele z masívu zárukou kvality a spokojného spánku.Pozn. Na fotografii je zobrazená posteľ v odtieni č.2.Uvedená cena platí za prírodný odtieň č.1 / olej, bez úložného priestoru, bez komody, bez nočného stolíka a bez drážkovanie zadného čela postele.Vzorkovník morenie dreva je zobrazený na fotografii.Pri výbere postele Deluxe zakliknite vyššie požadovaný rozmer, odtieň morenia a možnosť drážkovanie. Podľa toho sa bude odvíjať cena postele.Z dôvodov výroby masívne postele na zákazku, sme nútení požadovať od zákazníka zálohu v minimálnej výške 1000 - 2000 Kč podľa hodnoty postele. O výške zálohy Vás budeme kontaktovať e-mailom po uskutočnení objednávky max. Do dvoch pracovných dní. Záloha Vám bude odpočítaná pri konečnom vyúčtovaní a doručenie zásielky.
Převládající materiálmasiv - dřevo
Typ postelevětší jednolůžko/menší dvoulůžko
Barvahnědá
S přistýlkoune
Lesk - postelne
Se skluzavkoune
S čelem - manželská, studentská postel, válendaano
Rozměr ložní plochy (cm)140 x 200
Druh dřeva / dekorbuk
Typ dětské posteleklasická
Úložný prostor - postelne
Se zábranoune
Čalounění - manželská, studentská postel, válendane
Cena postelebez matrace, bez roštu
SK- S čelom- manželská, študentská posteľ, váľandaáno
SK- Čalúnenie- manželská,študentská posteľ,váľandanie
SK- So zábranounie
SK- Cena postelebez matraca, bez roštu
SK- Úložný priestor - posteľnie
SK- Typ detskej posteleklasická
SK- So šmykľavkounie
SK- Typ posteleväčšie jednolôžko / menšie dvojlôžko
SK- Druh dreva / dekorbuk
SK- Lesk - posteľnie
SK- Farbahnedá
SK- S prístelkou:nie
SK- Prevažujúci materiálmasív - drevo
SK- Rozmer posteľnej plochy (cm)140 x 200

Žiadne recenzie u produktu

Posteľ z masívu Deluxe 1 - 120/140 x 200cm

Posteľ z masívu Deluxe 1 - 120/140 x 200cm

Masívny nábytok je na trhu veľmi žiadaným elementom, ktorý svojím kvalitným prevedením zaručuje dlhú životnosť, odolnosť.