Posteľ z masívu Varezza 5 - 120/140 x 200cm

Nový produkt

Masívny nábytok je na trhu veľmi žiadaným elementom, ktorý svojím kvalitným prevedením zaručuje dlhú životnosť, odolnosť.

Objednávky přijaté po 23.10.doručíme po Novém roce

763,60 €

560,90 €

-202,70 €

- +

Čo hovoríte na masívne prevedenie postele Varezza? Už celkový dizajn postele ponúka komfort, pohodlie, eleganciu. Posteľ je vyrobená z bukového masívu, ktorý zaručuje pevnosť, odolnosť a stálosť. Veľkou výhodou detské postele je výška plochy na ležanie, kedy horná hrana bočnice je vo výške 50cm. Táto výška zaručuje pohodlné ulehání a vstávanie z lôžka. Hrany na postraniciach a prednom čele postele sú zaguľatené. Predné čelo, bočné a zadné nohy sú vyrobené z masívu s hrúbkou 40 mm, bočnice postele, vypni zadného čela sú vyrobené z hrúbky 30 mm. Posteľ sa dodáva bez matraca, bez roštu a ponúka možnosť výberu z dvoch rozmerov lôžka - 120x200cm, 140x200. Z matracov ponúkame model Odette, z roštov Norma fis stabil, ktoré nájdete nižšie, v súvisiacich produktoch. K posteli je možné doobjednať nočné stolíky a komodu.   V súvisiacich produktoch nižšie, nájdete ďalšie varianty masívnych Pre vybavenie detských alebo študentských izieb sú postele z masívu zárukou kvality a spokojného spánku. Pozn. Na fotografii je posteľ zobrazená v odtieni č.2 / olej /. Uvedená cena platí za prírodný odtieň č.1 / olej, bez úložného priestoru, bez drážkovanie. Vzorkovník morenie dreva je zobrazený na fotografii. Za príplatok je možné objednať drážkovanie zadného čela postele. Pri výbere postele Varezza zakliknite vyššie požadovaný rozmer, odtieň morenia a možnosť drážkovanie. Podľa toho sa bude odvíjať cena postele. Z dôvodov výroby masívne postele na zákazku, sme nútení požadovať od zákazníka zálohu v minimálnej výške 1000 - 2000 Kč podľa hodnoty postele. O výške zálohy Vás budeme kontaktovať e-mailom po uskutočnení objednávky max. Do dvoch pracovných dní. Záloha Vám bude odpočítaná pri konečnom vyúčtovaní a doručenie zásielky.
Převládající materiál masiv - dřevo
Typ postele větší jednolůžko/menší dvoulůžko
Barva hnědá
S přistýlkou ne
Lesk - postel ne
Se skluzavkou ne
S čelem - manželská, studentská postel, válenda ano
Rozměr ložní plochy (cm) 140 x 200
Druh dřeva / dekor buk
Typ dětské postele klasická
Úložný prostor - postel ne
Se zábranou ne
Čalounění - manželská, studentská postel, válenda ne
Cena postele bez matrace, bez roštu
SK- S čelom- manželská, študentská posteľ, váľanda áno
SK- Čalúnenie- manželská,študentská posteľ,váľanda nie
SK- So zábranou nie
SK- Cena postele bez matraca, bez roštu
SK- Úložný priestor - posteľ nie
SK- Typ detskej postele klasická
SK- So šmykľavkou nie
SK- Typ postele väčšie jednolôžko / menšie dvojlôžko
SK- Druh dreva / dekor buk
SK- Lesk - posteľ nie
SK- Farba hnedá
SK- S prístelkou: nie
SK- Prevažujúci materiál masív - drevo
SK- Rozmer posteľnej plochy (cm) 140 x 200

Žiadne recenzie u produktu

Posteľ z masívu Varezza 5 - 120/140 x 200cm

Posteľ z masívu Varezza 5 - 120/140 x 200cm

Masívny nábytok je na trhu veľmi žiadaným elementom, ktorý svojím kvalitným prevedením zaručuje dlhú životnosť, odolnosť.