Posteľ z masívu DeLuxe 3 - 80/90/100 x 200cm

Nový produkt

Masívny nábytok je na trhu veľmi žiadaným elementom, ktorý svojím kvalitným prevedením zaručuje dlhú životnosť, odolnosť.

Objednávky přijaté po 23.10.doručíme po Novém roce

849,70 €

629,70 €

-220,00 €

- +

Čo hovoríte na masívne prevedenie manželské postele DeLuxe? Už celkový dizajn postele ponúka komfort, pohodlie, eleganciu. Posteľ je vyrobená z bukového masívu v prírodnom odtieni, ktorý zaručuje pevnosť, odolnosť a stálosť. Veľkou výhodou manželskej postele je výška plochy na ležanie, kedy horná hrana bočnice je vo výške 50cm. Táto výška zaručuje pohodlné ulehání a vstávanie z lôžka. Hrany na postraniciach a prednom čele postele sú zaguľatené. Posteľ Deluxe 2 ponúka možnosť výberu z niekoľkých rozmerov lôžka. Dodáva sa bez matraca, bez roštu. Z matracov môžeme odporučiť Odette, z roštov napr. Norma fis stabil. K posteli je možné doobjednať nočné stolíky a komodu. Pre vybavenie detských alebo študentských izieb sú postele z masívu zárukou kvality a spokojného spánku.Uvedená cena platí za prírodný odtieň č.1 / olejované, bez úložného priestoru, bez drážkovanie.Pri výbere postele Deluxe zakliknite vyššie požadovaný rozmer, odtieň morenia a možnosť drážkovanie. Podľa toho sa bude odvíjať cena postele. Z dôvodov výroby masívne postele na zákazku, sme nútení požadovať od zákazníka zálohu v minimálnej výške 1000 - 2000 Kč podľa hodnoty postele. O výške zálohy Vás budeme kontaktovať e-mailom po uskutočnení objednávky max. Do dvoch pracovných dní. Záloha Vám bude odpočítaná pri konečnom vyúčtovaní a doručenie zásielky.
S přistýlkoune
Barvabílá
Se skluzavkoune
Lesk - postelne
Rozměr ložní plochy (cm)90 x 200
Typ dětské posteleklasická
Druh dřeva / dekorbuk
Se zábranoune
Úložný prostor - postelne
Cena postelebez matrace, bez roštu
Typ postelejednolůžko
Převládající materiálmasiv - dřevo
SK- So zábranounie
SK- Cena postelebez matraca, bez roštu
SK- Úložný priestor - posteľnie
SK- Typ detskej posteleklasická
SK- So šmykľavkounie
SK- Typ postelejednolôžko
SK- Druh dreva / dekorbuk
SK- Lesk - posteľnie
SK- Farbabiela
SK- S prístelkou:nie
SK- Prevažujúci materiálmasív - drevo
SK- Rozmer posteľnej plochy (cm)90 x 200

Žiadne recenzie u produktu

Posteľ z masívu DeLuxe 3 - 80/90/100 x 200cm

Posteľ z masívu DeLuxe 3 - 80/90/100 x 200cm

Masívny nábytok je na trhu veľmi žiadaným elementom, ktorý svojím kvalitným prevedením zaručuje dlhú životnosť, odolnosť.