Masívna posteľ s úložným priestorom Varezza 5

Nový produkt

Masívny nábytok je na trhu veľmi žiadaným elementom, ktorý svojím kvalitným prevedením zaručuje dlhú životnosť, odolnosť.

Objednávky přijaté po 23.10.doručíme po Novém roce

1 152,80 €

832,80 €

-320,00 €

- +

Čo hovoríte na masívne prevedenie manželské postele Varezza? Už celkový dizajn postele ponúka komfort, pohodlie, eleganciu. Posteľ je vyrobená z bukového masívu v prírodnom odtieni, ktorý zaručuje pevnosť, odolnosť a stálosť. Povrch dreva je upravený olejovaním. Veľkou výhodou manželskej postele je výška plochy na ležanie, kedy horná hrana bočnice je vo výške 50cm. Táto výška zaručuje pohodlné ulehání a vstávanie z lôžka. Hrany na postraniciach a prednom čele postele sú zaguľatené. Predné čelo, bočné a zadné nohy sú vyrobené z masívu s hrúbkou 40 mm, bočnice postele, vypni zadného čela sú vyrobené z hrúbky 30 mm. Posteľ sa dodáva bez matraca, bez roštu. Posteľ Varezza 4 ponúka možnosť výberu z dvoch rozmerov lôžka - 160x200cm a 180x200cm. Z matracov ponúkame model Odette, z roštov Norma fis stabil. Súčasťou postele Deluxe 1 je úložný priestor a môžete vybrať jeho variantu: z laminátu alebo masívu, zásuvku alebo úložný box.  V súvisiacich produktoch nižšie, nájdete variant postele Varezza s úložným priestorom. K posteli je možné doobjednať nočné stolíky a komodu. Pre vybavenie spální sú manželské postele z masívu zárukou kvality a spokojného spánku.Pozn. Na fotografii je posteľ zobrazená v odtieni č.2 / olej /. Uvedená cena platí za prírodný odtieň č.1 / olejované, s úložným priestorom (zásuvka lamino), bez drážkovanie. Vzorkovník morenie dreva je zobrazený na fotografii. Za príplatok je možné objednať drážkovanie zadného čela postele.Pri výbere postele Varezza zakliknite vyššie požadovaný rozmer, odtieň morenia a možnosť drážkovanie. Podľa toho sa bude odvíjať cena postele.
Cena postelebez matrace, bez roštu
Převládající materiálmasiv - dřevo
Způsob dodánív demontu
Barvahnědá
Lesk - postelne
S čelem - manželská, studentská postel, válendaano
Rozměr ložní plochy (cm)180 x 200
Druh dřeva / dekorbuk
Typ posteledvoulůžko
Úložný prostor - postelano
Čalounění - manželská, studentská postel, válendane
SK- S čelom- manželská, študentská posteľ, váľandaáno
SK- Spôsob dodaniav demonte
SK- Čalúnenie- manželská,študentská posteľ,váľandanie
SK- Cena postelebez matraca, bez roštu
SK- Úložný priestor - posteľáno
SK- Typ posteledvojlôžko
SK- Druh dreva / dekorbuk
SK- Lesk - posteľnie
SK- Farbahnedá
SK- Prevažujúci materiálmasív - drevo
SK- Rozmer posteľnej plochy (cm)180 x 200

Žiadne recenzie u produktu

Masívna posteľ s úložným priestorom Varezza 5

Masívna posteľ s úložným priestorom Varezza 5

Masívny nábytok je na trhu veľmi žiadaným elementom, ktorý svojím kvalitným prevedením zaručuje dlhú životnosť, odolnosť.