Masívna posteľ s úložným priestorom Vareze 2

1186462

Nový produkt

Masívny nábytok je na trhu veľmi žiadaným elementom, ktorý svojím kvalitným prevedením zaručuje dlhú životnosť, odolnosť.

Objednávky přijaté po 23.10.doručíme po Novém roce

1 202,80 €

868,10 €

-334,70 €

- +

Čo hovoríte na masívne prevedenie manželské postele Varezza? Už celkový dizajn postele ponúka komfort, pohodlie, eleganciu. Posteľ je vyrobená z bukového masívu v prírodnom odtieni, ktorý zaručuje pevnosť, odolnosť a stálosť. Povrch dreva je upravený olejovaním. Veľkou výhodou masívne postele je výška plochy na ležanie, kedy horná hrana bočnice je vo výške 50cm. Táto výška zaručuje pohodlné ulehání a vstávanie z lôžka. Hrany na postraniciach a prednom čele postele sú zaguľatené. Predné čelo, bočné a zadné nohy sú vyrobené z masívu s hrúbkou 40 mm, bočnice postele, vypni zadného čela sú vyrobené z hrúbky 30 mm. Posteľ sa dodáva bez matraca, bez roštu. Posteľ Varezza 2 ponúka možnosť výberu z dvoch rozmerov lôžka - 160x200cm a 180x200cm. Z matracov ponúkame model Odette, z roštov Norma fis stabil. Oba produkty nájdete v súvisiacom tovaru. K manželskej posteli je možné doobjednať nočné stolíky a komodu. V súvisiacich produktoch nižšie, nájdete variantu postele Varezza bez úložného priestoru. Súčasťou postele Varezza je úložný priestor a môžete vybrať jeho variantu: z laminátu alebo masívu, zásuvku alebo úložný box. Možno tiež vybrať variantu čela postele: s drážkovaním, bez drážkovanie. Pre vybavenie spální sú manželské postele z masívu zárukou kvality a spokojného spánku. Uvedená cena platí za prírodný odtieň č.1 / olejované, bez úložného priestoru, bez drážkovanie. Vzorkovník morenie dreva je zobrazený na fotografii. Pri výbere postele Vareze zakliknite vyššie požadovaný rozmer, odtieň morenia a možnosť drážkovanie. Podľa toho sa bude odvíjať cena postele.
Lesk - postel ne
S čelem - manželská, studentská postel, válenda ano
Rozměr ložní plochy (cm) 180 x 200
Druh dřeva / dekor buk
Úložný prostor - postel ano
Čalounění - manželská, studentská postel, válenda ne
Cena postele bez matrace, bez roštu
Převládající materiál masiv - dřevo
Typ postele dvoulůžko
Barva hnědá
SK- S čelom- manželská, študentská posteľ, váľanda áno
SK- Čalúnenie- manželská,študentská posteľ,váľanda nie
SK- Cena postele bez matraca, bez roštu
SK- Úložný priestor - posteľ áno
SK- Typ postele dvojlôžko
SK- Druh dreva / dekor buk
SK- Lesk - posteľ nie
SK- Farba hnedá
SK- Prevažujúci materiál masív - drevo
SK- Rozmer posteľnej plochy (cm) 180 x 200

Žiadne recenzie u produktu

Masívna posteľ s úložným priestorom Vareze 2

Masívna posteľ s úložným priestorom Vareze 2

Masívny nábytok je na trhu veľmi žiadaným elementom, ktorý svojím kvalitným prevedením zaručuje dlhú životnosť, odolnosť.