Masívna posteľ s úložným priestorom Vareze 1

1186410

Nový produkt

Masívny nábytok je na trhu veľmi žiadaným elementom, ktorý svojím kvalitným prevedením zaručuje dlhú životnosť, odolnosť.

Objednávky přijaté po 23.10.doručíme po Novém roce

1 202,80 €

868,10 €

-334,70 €

- +

Čo hovoríte na masívne prevedenie manželské postele Varezza? Už celkový dizajn postele ponúka komfort, pohodlie, eleganciu. Posteľ je vyrobená z bukového masívu v prírodnom odtieni, ktorý zaručuje pevnosť, odolnosť a stálosť. Povrch dreva je upravený olejovaním. Veľkou výhodou masívne postele je výška plochy na ležanie, kedy horná hrana bočnice je vo výške 50cm. Táto výška zaručuje pohodlné ulehání a vstávanie z lôžka. Hrany na postraniciach a prednom čele postele sú zaguľatené. Predné čelo, bočné a zadné nohy sú vyrobené z masívu s hrúbkou 40 mm, bočnice postele, vypni zadného čela sú vyrobené z hrúbky 30 mm. Posteľ sa dodáva bez matraca, bez roštu. Posteľ Vareze 1 ponúka možnosť výberu z dvoch rozmerov lôžka - 160x200cm a 180x200cm. Z matracov ponúkame model Odette, z roštov Norma fis stabil. Oba produkty nájdete v súvisiacom tovaru. K manželskej posteli je možné doobjednať nočné stolíky a komodu. V súvisiacich produktoch nižšie, nájdete variantu postele Vareze bez úložného priestoru. Súčasťou postele Varezza je úložný priestor a môžete vybrať jeho variantu: z laminátu alebo masívu, zásuvku alebo úložný box. Možno tiež vybrať variantu čela postele: s drážkovaním, bez drážkovanie.Pre vybavenie spální sú manželské postele z masívu zárukou kvality a spokojného spánku. Rozmery postele: výška plochy na ležanie postele 50 cm výška hlavového čela 97 cm výška bočníc 25 cmPozn. Na fotografii je posteľ zobrazená v odtieni č.2 / olej / s drážkami.Uvedená cena platí za prírodný odtieň č.1 / olejované, bez úložného priestoru, bez drážkovanie. Vzorkovník morenie dreva je zobrazený na fotografii.Pri výbere postele Vareze zakliknite vyššie požadovaný rozmer, odtieň morenia a možnosť drážkovanie. Podľa toho sa bude odvíjať cena postele.
S čelem - manželská, studentská postel, válendaano
Rozměr ložní plochy (cm)180 x 200
Druh dřeva / dekorbuk
Typ posteledvoulůžko
Úložný prostor - postelano
Čalounění - manželská, studentská postel, válendane
Cena postelebez matrace, bez roštu
Převládající materiálmasiv - dřevo
Způsob dodánív demontu
Barvahnědá
Lesk - postelne
SK- S čelom- manželská, študentská posteľ, váľandaáno
SK- Spôsob dodaniav demonte
SK- Čalúnenie- manželská,študentská posteľ,váľandanie
SK- Cena postelebez matraca, bez roštu
SK- Úložný priestor - posteľáno
SK- Typ posteledvojlôžko
SK- Druh dreva / dekorbuk
SK- Lesk - posteľnie
SK- Farbahnedá
SK- Prevažujúci materiálmasív - drevo
SK- Rozmer posteľnej plochy (cm)180 x 200

Žiadne recenzie u produktu

Masívna posteľ s úložným priestorom Vareze 1

Masívna posteľ s úložným priestorom Vareze 1

Masívny nábytok je na trhu veľmi žiadaným elementom, ktorý svojím kvalitným prevedením zaručuje dlhú životnosť, odolnosť.