90 x 200cm

1186375

Nový produkt

Masívny nábytok je na trhu veľmi žiadaným elementom, ktorý svojím kvalitným prevedením zaručuje dlhú životnosť, odolnosť.

Objednávky přijaté po 23.10.doručíme po Novém roce

1 111,70 €

839,30 €

-272,40 €

- +

Čo hovoríte na masívne prevedenie manželské postele DeLuxe? Už celkový dizajn postele ponúka komfort, pohodlie, eleganciu. Posteľ je vyrobená z bukového masívu v prírodnom odtieni, ktorý zaručuje pevnosť, odolnosť a stálosť. Veľkou výhodou postele je výška plochy na ležanie, kedy horná hrana bočnice je vo výške 50cm. Táto výška zaručuje pohodlné ulehání a vstávanie z lôžka. Hrany na postraniciach a prednom čele postele sú zaguľatené. Posteľ Deluxe 1 ponúka možnosť výberu z niekolkoch rozmerov lôžka. Z matracov ponúkame model Odette, z roštov Norma fis stabil. K manželskej posteli je možné doobjednať nočné stolíky a komodu. Súčasťou postele Deluxe 1 je úložný priestor a môžete vybrať jeho variantu: z laminátu alebo masívu, zásuvku alebo úložný box. V súvisiacich produktoch nižšie, nájdete variantu postele Deluxe bez úložného priestoru. Pre vybavenie spální sú manželské postele z masívu zárukou kvality a spokojného spánku.Pozn. Na fotografii je zobrazená posteľ v odtieni č.2.Uvedená cena platí za prírodný odtieň č.1 / olejované, s úložným priestorom (zásuvka lamino).Vzorkovník morenie dreva je zobrazený na fotografii.Pri výbere postele Deluxe zakliknite vyššie požadovaný rozmer a odtieň morenia. Podľa toho sa bude odvíjať cena postele.
Převládající materiálmasiv - dřevo
Typ dětské posteleklasická
Úložný prostor - postelano
Se zábranoune
Cena postelebez matrace, bez roštu
Typ postelejednolůžko
Poznámkavýběr olejovaného nebo lakovaného povrchu
Druh dřeva / dekorbuk
S přistýlkoune
Lesk - postelne
Se skluzavkoune
Způsob dodánív demontu
Doplňkové infovýběr rozměrů a odstínů moření
SK- Spôsob dodaniav demonte
SK- Doplnkové infovýber rozmerov a odtieňov morenia
SK- Poznámkavýber olejovaného alebo lakovaného povrchu
SK- So zábranounie
SK- Cena postelebez matraca, bez roštu
SK- Úložný priestor - posteľáno
SK- So šmykľavkounie
SK- Typ detskej posteleklasická
SK- Typ postelejednolôžko
SK- Druh dreva / dekorbuk
SK- Lesk - posteľnie
SK- S prístelkou:nie
SK- Prevažujúci materiálmasív - drevo

Žiadne recenzie u produktu

90 x 200cm

90 x 200cm

Masívny nábytok je na trhu veľmi žiadaným elementom, ktorý svojím kvalitným prevedením zaručuje dlhú životnosť, odolnosť.