90 x 200cm

1186375

Nový produkt

Masívny nábytok je na trhu veľmi žiadaným elementom, ktorý svojím kvalitným prevedením zaručuje dlhú životnosť, odolnosť.

Objednávky přijaté po 23.10.doručíme po Novém roce

1 111,70 €

839,30 €

-272,40 €

- +

Čo hovoríte na masívne prevedenie manželské postele DeLuxe? Už celkový dizajn postele ponúka komfort, pohodlie, eleganciu. Posteľ je vyrobená z bukového masívu v prírodnom odtieni, ktorý zaručuje pevnosť, odolnosť a stálosť. Veľkou výhodou postele je výška plochy na ležanie, kedy horná hrana bočnice je vo výške 50cm. Táto výška zaručuje pohodlné ulehání a vstávanie z lôžka. Hrany na postraniciach a prednom čele postele sú zaguľatené. Posteľ Deluxe 1 ponúka možnosť výberu z niekolkoch rozmerov lôžka. Z matracov ponúkame model Odette, z roštov Norma fis stabil. K manželskej posteli je možné doobjednať nočné stolíky a komodu. Súčasťou postele Deluxe 1 je úložný priestor a môžete vybrať jeho variantu: z laminátu alebo masívu, zásuvku alebo úložný box. V súvisiacich produktoch nižšie, nájdete variantu postele Deluxe bez úložného priestoru. Pre vybavenie spální sú manželské postele z masívu zárukou kvality a spokojného spánku. Pozn. Na fotografii je zobrazená posteľ v odtieni č.2. Uvedená cena platí za prírodný odtieň č.1 / olejované, s úložným priestorom (zásuvka lamino). Vzorkovník morenie dreva je zobrazený na fotografii. Pri výbere postele Deluxe zakliknite vyššie požadovaný rozmer a odtieň morenia. Podľa toho sa bude odvíjať cena postele.
Cena postele bez matrace, bez roštu
Typ postele jednolůžko
Poznámka výběr olejovaného nebo lakovaného povrchu
Druh dřeva / dekor buk
S přistýlkou ne
Lesk - postel ne
Se skluzavkou ne
Způsob dodání v demontu
Doplňkové info výběr rozměrů a odstínů moření
Převládající materiál masiv - dřevo
Typ dětské postele klasická
Úložný prostor - postel ano
Se zábranou ne
SK- Spôsob dodania v demonte
SK- Doplnkové info výber rozmerov a odtieňov morenia
SK- Poznámka výber olejovaného alebo lakovaného povrchu
SK- So zábranou nie
SK- Cena postele bez matraca, bez roštu
SK- Úložný priestor - posteľ áno
SK- So šmykľavkou nie
SK- Typ detskej postele klasická
SK- Typ postele jednolôžko
SK- Druh dreva / dekor buk
SK- Lesk - posteľ nie
SK- S prístelkou: nie
SK- Prevažujúci materiál masív - drevo

Žiadne recenzie u produktu

90 x 200cm

90 x 200cm

Masívny nábytok je na trhu veľmi žiadaným elementom, ktorý svojím kvalitným prevedením zaručuje dlhú životnosť, odolnosť.