Posteľ z masívu Manhattan 2 - biela (160x200cm)

Nový produkt

Masívny nábytok je na trhu veľmi žiadaným elementom, ktorý svojím kvalitným prevedením zaručuje dlhú životnosť, odolnosť.

Objednávky přijaté po 23.10.doručíme po Novém roce

1 409,20 €

986,50 €

-422,70 €

- +

Manželská posteľ z masívu Manhattan 2 - 160x200cm - biela Čo hovoríte na masívne prevedenie manželské postele Manhattan? Už celkový dizajn postele ponúka komfort, pohodlie, eleganciu. Posteľ je vyrobená z bukového masívu v bielom odtieni, ktorý zaručuje pevnosť, odolnosť a stálosť. Povrch dreva je upravený lakovaním, vďaka ktorému je drevo chránené zvnútra, oživí jeho povrch, neoprýskává sa, neodlepuje a nepraská. Veľkou výhodou postele je výška plochy na ležanie, kedy horná hrana bočnice je vo výške 50cm. Táto výška zaručuje pohodlné ulehání a vstávanie z lôžka. Hrany na postraniciach a prednom čele postele sú zaguľatené. Predné čelo, bočné a zadné nohy sú vyrobené z masívu s hrúbkou 40 mm, bočnice postele, vypni zadného čela sú vyrobené z hrúbky 30 mm. Ložná plocha postele je 160x200cm. Posteľ sa dodáva bez matraca, bez roštu. Z matracov môžeme odporučiť Odette 2x 80x200cm, z roštov napr. Norma fis stabil 2x 80x200 cm. K posteli je možné doobjednať úložný priestor (vo forme boxu alebo zásuvky), nočné stolíky a komodu. Pre vybavenie spální sú manželské postele z masívu zárukou kvality a spokojného spánku. Rozmery postele: výška plochy na ležanie postele 50 cm výška zadného čela 105 cm výška bočníc 25 cm V prípade voľby atypického rozmeru postele alebo iného odtieňa morenia zašlite požadované rozmery, kód farby a my vám po spracovaní objednávky spätne pošleme konečnú cenu postele. Pre bližšie info volajte na tel.č. 727 897 211.
Cena postele bez matrace, bez roštu
Převládající materiál masiv - dřevo
Typ postele dvoulůžko
Barva bílá
Lesk - postel ne
S čelem - manželská, studentská postel, válenda ano
Způsob dodání v demontu
Druh dřeva / dekor buk
Doplňkové info výběr rozměrů postele
Úložný prostor - postel ne
Čalounění - manželská, studentská postel, válenda ne
SK- S čelom- manželská, študentská posteľ, váľanda áno
SK- Spôsob dodania v demonte
SK- Čalúnenie- manželská,študentská posteľ,váľanda nie
SK- Doplnkové info výber rozmerov postele
SK- Cena postele bez matraca, bez roštu
SK- Úložný priestor - posteľ nie
SK- Typ postele dvojlôžko
SK- Druh dreva / dekor buk
SK- Lesk - posteľ nie
SK- Farba biela
SK- Prevažujúci materiál masív - drevo

Žiadne recenzie u produktu

Posteľ z masívu Manhattan 2 - biela (160x200cm)

Posteľ z masívu Manhattan 2 - biela (160x200cm)

Masívny nábytok je na trhu veľmi žiadaným elementom, ktorý svojím kvalitným prevedením zaručuje dlhú životnosť, odolnosť.