160 x 200cm

Nový produkt

Masívny nábytok je na trhu veľmi žiadaným elementom, ktorý svojím kvalitným prevedením zaručuje dlhú životnosť, odolnosť.

Objednávky přijaté po 23.10.doručíme po Novém roce

1 452,80 €

1 007,30 €

-445,50 €

- +

Manželská posteľ s úložným priestorom Manhattan 1 - 160x200cm Čo hovoríte na masívne prevedenie manželské postele Manhattan? Už celkový dizajn postele ponúka komfort, pohodlie, eleganciu. Posteľ je vyrobená z bukového masívu v prírodnom odtieni, ktorý zaručuje pevnosť, odolnosť a stálosť. Povrch dreva je upravený olejovaním, vďaka ktorému je drevo chránené zvnútra, oživí jeho povrch, neoprýskává sa, neodlepuje a nepraská. Veľkou výhodou postele je výška plochy na ležanie, kedy horná hrana bočnice je vo výške 50cm. Táto výška zaručuje pohodlné ulehání a vstávanie z lôžka. Hrany na postraniciach a prednom čele postele sú zaguľatené. Predné čelo, bočné a zadné nohy sú vyrobené z masívu s hrúbkou 40 mm, bočnice postele, vypni zadného čela sú vyrobené z hrúbky 30 mm. Ložná plocha postele je 160x200cm. Posteľ sa dodáva bez matraca, bez roštu. Z matracov môžeme odporučiť Odette 2x 80x200cm, z roštov napr. Norma fis stabil 2x 80x200cm. Súčasťou postele je masívna úložný priestor vo forme boxe, ktorý je pod oboma lôžkami a ponúka dostatočné priestory pre uloženie lôžkovín. Pre vybavenie spální sú manželské postele z masívu zárukou kvality a spokojného spánku. Rozmery postele: výška plochy na ležanie postele 50 cm výška zadného čela 105 cm výška bočníc 25 cm Uvedená cena platí za prírodný odtieň č.1 / olejované, s masívnym úložným boxom. V prípade voľby atypického rozmeru postele alebo iného odtieňa morenia zašlite požadované parametre, kód farby a my vám po spracovaní objednávky spätne pošleme konečnú cenu postele. Vzorkovník morenie dreva je zobrazený na fotografii.Pre bližšie info volajte na tel.č. 727 897 211.
S čelem - manželská, studentská postel, válendaano
Způsob dodánív demontu
Druh dřeva / dekorbuk
Doplňkové infovýběr rozměrů a odstínů moření
Úložný prostor - postelano
Čalounění - manželská, studentská postel, válendane
Cena postelebez matrace, bez roštu
Převládající materiálmasiv - dřevo
Typ posteledvoulůžko
Barvadle výběru
Poznámkavýběr olejovaného nebo lakovaného povrchu
Lesk - postelne
SK- S čelom- manželská, študentská posteľ, váľandaáno
SK- Spôsob dodaniav demonte
SK- Doplnkové infovýber rozmerov a odtieňov morenia
SK- Čalúnenie- manželská,študentská posteľ,váľandanie
SK- Poznámkavýber olejovaného alebo lakovaného povrchu
SK- Cena postelebez matraca, bez roštu
SK- Úložný priestor - posteľáno
SK- Typ posteledvojlôžko
SK- Druh dreva / dekorbuk
SK- Lesk - posteľnie
SK- Farbapodľa výberu
SK- Prevažujúci materiálmasív - drevo

Žiadne recenzie u produktu

160 x 200cm

160 x 200cm

Masívny nábytok je na trhu veľmi žiadaným elementom, ktorý svojím kvalitným prevedením zaručuje dlhú životnosť, odolnosť.