160 x 200cm

1186684

Nový produkt

Masívny nábytok je na trhu veľmi žiadaným elementom, ktorý svojím kvalitným prevedením zaručuje dlhú životnosť, odolnosť.

Objednávky přijaté po 23.10.doručíme po Novém roce

638,40 €

459,40 €

-179,00 €

- +

Manželská posteľ z masívu Varezza 6B - 160x200cm Čo hovoríte na masívne prevedenie manželské postele Varezza? Už celkový dizajn postele ponúka komfort, pohodlie, eleganciu. Posteľ je vyrobená z bukového masívu v prírodnom odtieni, ktorý zaručuje pevnosť, odolnosť a stálosť. Povrch dreva je upravený olejovaním. Veľkou výhodou postele je výška plochy na ležanie, kedy horná hrana bočnice je vo výške 50cm. Táto výška zaručuje pohodlné ulehání a vstávanie z lôžka. Ložná plocha postele je 160x200cm. Posteľ sa dodáva bez matraca, bez roštu. Z matracov môžeme odporučiť Odette 2x 80x200cm, z roštov napr. Norma fis stabil 2x 80x200 cm. K posteli je možné doobjednať úložný priestor (vo forme boxu alebo zásuvky), nočné stolíky a komodu. Pre vybavenie spální sú manželské postele z masívu zárukou kvality a spokojného spánku. Uvedená cena platí za prírodný odtieň č.1 /olejovaná, bez úložného priestoru, so zvýšenou plochou na ležanie 50cm. Pozn. Na fotografii je zobrazená posteľ v odtieni č.3 / olejovaná. Ak sa rozhodnete pre iný odtieň morenia, lakovaný povrch postele, doobjednania nočných stolíkov, komody, úložného priestoru, napíšte do poznámky kód morenia (viď foto) a ďalšie požiadavky. My vám po spracovaní objednávky spätne pošleme konečnú cenu postele. Pre bližšie info volajte na tel.č. 727 897 211.
Způsob dodání v demontu
Převládající materiál masiv - dřevo
Doplňkové info výběr rozměrů a odstínů moření
Úložný prostor - postel ne
Čalounění - manželská, studentská postel, válenda ne
Cena postele bez matrace, bez roštu
Typ postele dvoulůžko
Druh dřeva / dekor buk
Poznámka výběr olejovaného nebo lakovaného povrchu
Lesk - postel ne
S čelem - manželská, studentská postel, válenda ano
SK- S čelom- manželská, študentská posteľ, váľanda áno
SK- Spôsob dodania v demonte
SK- Čalúnenie- manželská,študentská posteľ,váľanda nie
SK- Doplnkové info výber rozmerov a odtieňov morenia
SK- Poznámka výber olejovaného alebo lakovaného povrchu
SK- Cena postele bez matraca, bez roštu
SK- Úložný priestor - posteľ nie
SK- Typ postele dvojlôžko
SK- Druh dreva / dekor buk
SK- Lesk - posteľ nie
SK- Prevažujúci materiál masív - drevo

Žiadne recenzie u produktu

160 x 200cm

160 x 200cm

Masívny nábytok je na trhu veľmi žiadaným elementom, ktorý svojím kvalitným prevedením zaručuje dlhú životnosť, odolnosť.