160 x 200cm

1186684

Nový produkt

Masívny nábytok je na trhu veľmi žiadaným elementom, ktorý svojím kvalitným prevedením zaručuje dlhú životnosť, odolnosť.

Objednávky přijaté po 23.10.doručíme po Novém roce

638,40 €

459,40 €

-179,00 €

- +

Manželská posteľ z masívu Varezza 6B - 160x200cm Čo hovoríte na masívne prevedenie manželské postele Varezza? Už celkový dizajn postele ponúka komfort, pohodlie, eleganciu. Posteľ je vyrobená z bukového masívu v prírodnom odtieni, ktorý zaručuje pevnosť, odolnosť a stálosť. Povrch dreva je upravený olejovaním. Veľkou výhodou postele je výška plochy na ležanie, kedy horná hrana bočnice je vo výške 50cm. Táto výška zaručuje pohodlné ulehání a vstávanie z lôžka. Ložná plocha postele je 160x200cm. Posteľ sa dodáva bez matraca, bez roštu. Z matracov môžeme odporučiť Odette 2x 80x200cm, z roštov napr. Norma fis stabil 2x 80x200 cm. K posteli je možné doobjednať úložný priestor (vo forme boxu alebo zásuvky), nočné stolíky a komodu. Pre vybavenie spální sú manželské postele z masívu zárukou kvality a spokojného spánku.Uvedená cena platí za prírodný odtieň č.1 /olejovaná, bez úložného priestoru, so zvýšenou plochou na ležanie 50cm. Pozn. Na fotografii je zobrazená posteľ v odtieni č.3 / olejovaná. Ak sa rozhodnete pre iný odtieň morenia, lakovaný povrch postele, doobjednania nočných stolíkov, komody, úložného priestoru, napíšte do poznámky kód morenia (viď foto) a ďalšie požiadavky. My vám po spracovaní objednávky spätne pošleme konečnú cenu postele.Pre bližšie info volajte na tel.č. 727 897 211.
Úložný prostor - postelne
Čalounění - manželská, studentská postel, válendane
Cena postelebez matrace, bez roštu
Typ posteledvoulůžko
Druh dřeva / dekorbuk
Poznámkavýběr olejovaného nebo lakovaného povrchu
Lesk - postelne
S čelem - manželská, studentská postel, válendaano
Způsob dodánív demontu
Převládající materiálmasiv - dřevo
Doplňkové infovýběr rozměrů a odstínů moření
SK- S čelom- manželská, študentská posteľ, váľandaáno
SK- Spôsob dodaniav demonte
SK- Doplnkové infovýber rozmerov a odtieňov morenia
SK- Čalúnenie- manželská,študentská posteľ,váľandanie
SK- Poznámkavýber olejovaného alebo lakovaného povrchu
SK- Cena postelebez matraca, bez roštu
SK- Úložný priestor - posteľnie
SK- Typ posteledvojlôžko
SK- Druh dreva / dekorbuk
SK- Lesk - posteľnie
SK- Prevažujúci materiálmasív - drevo

Žiadne recenzie u produktu

160 x 200cm

160 x 200cm

Masívny nábytok je na trhu veľmi žiadaným elementom, ktorý svojím kvalitným prevedením zaručuje dlhú životnosť, odolnosť.