160 x 200cm

1186651

Nový produkt

Masívny nábytok je na trhu veľmi žiadaným elementom, ktorý svojím kvalitným prevedením zaručuje dlhú životnosť, odolnosť.

Objednávky přijaté po 23.10.doručíme po Novém roce

638,40 €

459,40 €

-179,00 €

- +

Manželská posteľ z masívu Varezza 6A - 160x200cm Čo hovoríte na masívne prevedenie manželské postele Varezza? Už celkový dizajn postele ponúka komfort, pohodlie, eleganciu. Posteľ je vyrobená z bukového masívu v prírodnom odtieni, ktorý zaručuje pevnosť, odolnosť a stálosť. Povrch dreva je upravený olejovaním. Veľkou výhodou postele je výška plochy na ležanie, kedy horná hrana bočnice je vo výške 44cm. Táto výška zaručuje pohodlné ulehání a vstávanie z lôžka. Ložná plocha postele je 160x200cm. Posteľ sa dodáva bez matraca, bez roštu. Z matracov môžeme odporučiť Odette 2x 80x200cm, z roštov napr. Norma fis stabil 2x 80x200 cm. K posteli je možné doobjednať úložný priestor (vo forme boxu alebo zásuvky), nočné stolíky a komodu. Pre vybavenie spální sú manželské postele z masívu zárukou kvality a spokojného spánku.Uvedená cena platí za prírodný odtieň č.1 /olejovaná, bez úložného priestoru, so zvýšenou plochou na ležanie 44cm. Ak sa rozhodnete pre iný odtieň morenia, lakovaný povrch postele, doobjednania nočných stolíkov, komody, úložného priestoru, napíšte do poznámky kód morenia (viď foto) a ďalšie požiadavky. My vám po spracovaní objednávky spätne pošleme konečnú cenu postele.Pre bližšie info volajte na tel.č. 727 897 211.
Způsob dodánív demontu
Převládající materiálmasiv - dřevo
Doplňkové infovýběr rozměrů a odstínů moření
Úložný prostor - postelne
Čalounění - manželská, studentská postel, válendane
Cena postelebez matrace, bez roštu
Typ posteledvoulůžko
Druh dřeva / dekorbuk
Poznámkavýběr olejovaného nebo lakovaného povrchu
Lesk - postelne
S čelem - manželská, studentská postel, válendaano
SK- S čelom- manželská, študentská posteľ, váľandaáno
SK- Spôsob dodaniav demonte
SK- Doplnkové infovýber rozmerov a odtieňov morenia
SK- Čalúnenie- manželská,študentská posteľ,váľandanie
SK- Poznámkavýber olejovaného alebo lakovaného povrchu
SK- Cena postelebez matraca, bez roštu
SK- Úložný priestor - posteľnie
SK- Typ posteledvojlôžko
SK- Druh dreva / dekorbuk
SK- Lesk - posteľnie
SK- Prevažujúci materiálmasív - drevo

Žiadne recenzie u produktu

160 x 200cm

160 x 200cm

Masívny nábytok je na trhu veľmi žiadaným elementom, ktorý svojím kvalitným prevedením zaručuje dlhú životnosť, odolnosť.