Posteľ z masívu Arleta 2 - výber rozmerov

1186189

Nový produkt

Masívny nábytok je na trhu veľmi žiadaným elementom, ktorý svojím kvalitným prevedením zaručuje dlhú životnosť, odolnosť.

Objednávky přijaté po 23.10.doručíme po Novém roce

933,20 €

681,30 €

-251,90 €

- +

Čo hovoríte na masívne prevedenie manželské postele Arleta? Už celkový dizajn postele ponúka komfort, pohodlie, eleganciu. Posteľ je vyrobená z bukového masívu v prírodnom odtieni, ktorý zaručuje pevnosť, odolnosť a stálosť. Povrch dreva je upravený olejovaním. Veľkou výhodou manželskej postele je výška plochy na ležanie, kedy horná hrana bočnice je vo výške 50cm. Táto výška zaručuje pohodlné ulehání a vstávanie z lôžka. Hrany na postraniciach postele a prednom čele sú pre vaše bezpečie a pohodlie zaoblené do rádiusu R10. Výška bočnice 25cm s moderným nastaviteľným kovaním pre ďalšie možné nastavenie výšky ložnej plochy matraca. Hrúbka masívu - predné čelo a nohy zadného čela s horným vlysom ??sú vyrobené z masívu o hrúbke 30 mm, bočnice postele sú vyrobené z hrúbky 25 mm. K posteli je možné doobjednať nočné stolíky a komodu. Posteľ Arleta 2 ponúka možnosť výberu z dvoch rozmerov lôžka - 160x200cm a 180x200cm. Z matracov ponúkame model Odette, z roštov Norma fis stabil. V súvisiacich produktoch nižšie, nájdete variant postele Arleta s úložným priestorom. Pre vybavenie spální sú manželské postele z masívu zárukou kvality a spokojného spánku.Pozn. Na fotografii je zorazena posteľ v odtieni č.3, bez drážkovanie. Uvedená cena platí za prírodný odtieň č.1 / olejované, bez úložného priestoru, bez nočných stolíkov, bez drážkovanie zadného čela postele.Vzorkovník morenie dreva je zobrazený na fotografii. Pri výbere postele Arleta zakliknite vyššie požadovaný rozmer, odtieň morenia a možnosť drážkovanie. Podľa toho sa bude odvíjať cena postele.
Druh dřeva / dekorbuk
Typ posteledvoulůžko
Úložný prostor - postelne
Čalounění - manželská, studentská postel, válendane
Cena postelebez matrace, bez roštu
Převládající materiálmasiv - dřevo
Způsob dodánív demontu
Barvahnědá
Lesk - postelne
S čelem - manželská, studentská postel, válendaano
Rozměr ložní plochy (cm)180 x 200
SK- S čelom- manželská, študentská posteľ, váľandaáno
SK- Spôsob dodaniav demonte
SK- Čalúnenie- manželská,študentská posteľ,váľandanie
SK- Cena postelebez matraca, bez roštu
SK- Úložný priestor - posteľnie
SK- Typ posteledvojlôžko
SK- Druh dreva / dekorbuk
SK- Lesk - posteľnie
SK- Farbahnedá
SK- Prevažujúci materiálmasív - drevo
SK- Rozmer posteľnej plochy (cm)180 x 200

Žiadne recenzie u produktu

Posteľ z masívu Arleta 2 - výber rozmerov

Posteľ z masívu Arleta 2 - výber rozmerov

Masívny nábytok je na trhu veľmi žiadaným elementom, ktorý svojím kvalitným prevedením zaručuje dlhú životnosť, odolnosť.