Nočné stolíky čierne 

Čierne nočné stolíky presne to, čo potrebujete do spálne, aby sa z nej mohla stať útulná miestnosť, ktorá vám poskytne odpočinok a pokoj.
Nočný stolík je veľmi príjemným doplnkom do spálne a navyše často plnia dôležitú úlohu odkladacie plochy, možno si na nej odkladať hrnčeky alebo knihy. Navyše si tu môžete vybrať taký nočný stolík, ktorý vám bude sedieť, pretože tu máme veľkú ponuku najrôznejších nočných stolíkov.
Ak si nie ste istí čiernou farbou, skúste sa pozrieť do ďalších kategórií nášho e-shopu: Nočné stolíky rustikálne, biele alebo vo vysokom lesku.
Každý nočný stolík patrí do určitej zostavy, z ktorej si môžete objednať skrine, komody a postele tak, aby vám vaša spálňa pekne ladila.

0 Recenzie

Nočný stolík z masívu v sedliackom štýle. Možnosť morenia do růzdných odtieňov.

116,70 €
6-10 týdnů
0 Recenzie

Nočný stolík Reno je súčasťou programu, ktorá je určený pre vybavenie spální. Nábytok je vyrobený z lamina.

64,10 € 73,60 €
Znížená cena!
Skladem
0 Recenzie

Milovníkom barokového štýlu ponúkame kolekciu Wien, ktorá je produktom dánskeho výrobca a vyznačuje sa kvalitným prevedením.

119,70 € 149,60 €
Znížená cena!
3-8 týdnů
0 Recenzie

Nočné stolíky v ciernej farbe pre dievčatá i chlapcov. Nábytok francúzskeho výrobcu je na našom portále veľmi obľúbený, pozrite aj ďalšie diely a zostavte treba celú detskú izbu.

31,60 €
DOPRODEJ
Ukazujúci 1 - 4 z 4 položiek