Rustikálne spalne 

Rustikálne spalne

Rustikálne spalne

Rustikálne spálne presne pre tých, ktorí majú radi drevo, ktoré je veľmi upokojujúce a tiež príjemne vonia.
Naše rustikálne spálne sú vyrábané tak, aby vyhoveli všetkým nárokom a to ako na vzhľad tak aj na kvalitu. Všetok nábytok je upravený tak, aby sa hodil aj do moderne zariadených a napríklad lesklých interiérov. Preto sa nebojte kombinovať najrôznejšie kusy nábytku z nášho e-shopu, kde nájdete komody, postele, skrine, nočné stolíky a veľa ďalších.

0 Recenzie

Spálňa Richie je vyrobená v kombinácii MDF materiálu a masívnej borovice. Jej súčasťou je posteľ 135x190cm, komoda, nočný stolík a šatníková skriňa. Ide o rustikálny nábytok, ktorý je stále atraktívny pri vybavenie domácnosti.

1 079,20 €
6-8 týdnů
0 Recenzie

Spálňa Richie je vyrobená v kombinácii MDF materiálu a masívnej borovice. Jej súčasťou je toaletný stolík, posteľ 135x190cm, komoda, nočný stolík a šatníková skriňa. Ide o rustikálny nábytok, ktorý je stále atraktívny pri vybavenie domácnosti.

1 172,60 €
6-8 týdnů
0 Recenzie

Spálňa Richie je vyrobená z MDF dosky v bielej farbe. Jej súčasťou je šatníková skriňa, posteľ 135x190cm, komoda, nočné stolíky a truhla. Ide o rustikálny nábytok, ktorý je stále atraktívny pri vybavenie domácnosti.

1 295,80 €
6-8 týdnů
Ukazujúci 1 - 3 z 3 položiek